sobota 5. září 2015

365! fotek za rok

fotografování je jeden z prostředků jak vyjádřit sebe sama, odhalit svůj pohled na svět, zachytit krásu, okamžik, náladu nebo vyjádřit prostě něco tak jak mi to moje duše velí :) myslím, že projekt 365 může udržet duši bdělou :)

photography is one of the means how to express myself, to uncover my view of the world, to catch the beauty, moment, mood or to express my soul, how it´s needed :) i think the project 365 can keep your soul alive :)původně jsem se bála vůbec do projektu vstoupit, ale můj život se v poslední době hodně změnil a já se přestala bát, tedy ještě ne úplně :) snažím se dělat všechno proto, abych byla šťastná, snažím se jakýmkoli způsobem vychutnat si každou chvíli, která zrovna je. není to úplně jednoduché, v podstatě je třeba odhodit ego, ale jde to! fakt to jde! a je to lehčí a lehčí :) ale je třeba na tom trochu "pracovat"

i was afraid to enter to this project, but my life has changed and i am not afraid (just a little bit :) i am trying to do everything to feel more happy, i am trying to enjoy every moment in my life, now and here. it´s not simple, you have to drop your ego, but it´s possible! and it is easier and easier :) it is with a little "work" of courseobjevuje se inspirace, taková nějaká podstata vás samých, to, co tam vždycky bylo a je u každého, potřeba tvořit, jakkoli a cokoli

the inspiration comes, maybe the essence of yourself, what has been always there, it is the need for everyone, the need to create, anythinga projekt 365 může přinést spoustu nápadů a konceptů jak se ve vlastní fotografické tvorbě vyvíjet, co fotografovat, jak i proč

and the project 365 can bring a lot of ideas, concepts how to make your own photographic work, it´s possible to arise a many questionsprvních 6 fotografií jsem cíleně pořídila pro miniprojekt ukaž rodinu/show the family :)

my first six pictures grew up for my miniproject ukaž rodinu/show the family :)


http://365project.org/pepeblond/365Žádné komentáře:

Okomentovat